UEFA Konfrans Liqası
II təsnifat mərhələsi
Cavab oyunları
29 iyul
Sumqayıt – Çukariçki 0:2
Qollar: İbrahima Ndiaye, 10. Marko Dociç, 16.
Sumqayıt: 13. Aydın Bayramov, 4. Höccət Haqverdi, 5. Cəmaləddin Xocaniyazov, 6. Vüqar Mustafayev, 7. Tellur Mütəllimov, 9. Əli Qurbani, 10. Rəhim Sadıxov, 11. Rüfət Abdullazadə, 14. Elvin Bədəlov, 17. Murad Xaçayev, 18. Süleyman Əhmədov.
Baş məşqçi: Ayxan Abbasov.
Ehtiyat oyunçular: 1. Tərlan Əhmədli, 71. Hüseynəli Quliyev, 2. Dmitri Nağıyev, 3. Vurğun Hüseynov, 8. Səbuhi Abdullazadə, 19. Xəzər Mahmudov 20. Roman Hüseynov, 33. Eltun Turabov, 37. Nicat Əliyev, 74. Yusif Nəbiyev.
Çukariçki: 12. Derde Petroviç, 5. Marko Dociç, 6. Miladin Stevanoviç, 9. Corce Yovanoviç, 19. Strahinya Tanasiyeviç, 20. Asmir Kayeviç, 22. Srcan Miyailoviç, 65. Stefan Şapiç, 70. Aleksa Yankoviç, 72. İbrahima Ndiaye, 86. Boyan Roqanoviç.
Baş məşqçi: Duşan Corceviç.
Ehtiyat oyunçular: 1. Nemanya Beliç, 2. Viktor Roqan, 3. Nemanya Tosiç, 11. Norman Kampbell, 7. Marko Rakonyaç, 23. Stefan Koloviç, 26. Uroş Drezgiç, 80. Nikola Koliç, 88. Yovan Lukiç, 27. Milan Saviç, 77. Stefan Kovaç, 14. Mitar Erqelas.
Hakimlər: YORGEN BURHARDT, Lars Hummelqor,
Nils Hoq, Sandi Putros (hamısı Danimarka).
Hakim-inspektor: Nikolay İvanov (Rusiya).
Sumqayıt. Kapital Bank Arena.
ilk oyun – 0:0
Keşlə – Soçi 2:4
Qollar: Felipe Santos, 35. Rəhman Hacıyev, 52 - Marko Duqandziç, 21; 82. Nikita Burmistrov, 38. Timofey Marqasov, 70.
Keşlə: 1. Stanislav Namaşko, 2. İlkin Qırtımov, 3. Tərlan Quliyev, 4. Şəhriyar Əliyev, 7. Rəhman Hacıyev, 10. Felipe Santos, 17. Omar Qudiabi, 19. Azər Salahlı, 21. Miyusko Boyoviç, 72. Aldair Neto, 77. Merab Giqauri.
Baş məşqçi: Sənan Qurbanov.
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 27. Əkbər Vəliyev, 5. Kərim Diniyev, 8. Tural Axundov, 18. Ruslan Əmircanov, 22. Elçin Mustafayev, 50. Samir Abdullayev, 99. Rafael Məhərrəmli, 29. Amil Yunanov, 14. Turan Vəlizadə.
Soçi: 12. Nikolay Zabolotni,5. De Souza Prada, 7. Dmitri Vorobyev, 9. Marko Duqandziç, 13. Sergey Terekov, 15. İbrahim Tsallaqov, 18. Nikita Burmistrov, 19. Bekonti Anqban, 20. İqor Yurqanov, 34. Timofey Marqasov, 87. Danila Proxin.
Baş məşqçi: Vladimir Fedotov.
Ehtiyat oyunçular: 1. Denis Adamov, 10. Maksim Barsov, 17. Maksim Kolmakov, 24. Emanuel Mammana, 27. Kirill Zaika, 4. Mateo Baraç.
Hakimlər: VİKTOR ŞİMUSİK, Anton Qusev, Sergey Kosoveç, Vitali Sovostyanik (hamısı Belarus)
Hakim-inspektor: Plarent Koterxa (Albaniya).
Bakı. ASK Arena.
ilk oyun – 0:3
Aşdod – Qarabağ 0:1
Qol: Filip Ozobiç, 6.
Baş məşqçi: Ran Ben Şimon.
Qarabağ: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 2. Qara Qarayev, 4. Rahil Məmmədov, 6. Patrik Andrade, 10. Abdullah Zubir, 11. Xayme Romero, 19. Filip Ozobiç, 27. Toral Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 77. Ramil Şeydayev, 81. Kevin Medina.
Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 94. Ayhan Arazlı, 18. İsmayıl İbrahimli, 20. Kadi Borqes, 22. Musa Qurbanlı, 24. Zamiq Əliyev, 28. Hüseyn Hüseynzadə, 29. Marko Veşoviç, 83. Nihad Quliyev.
Aşdod: 1. Yoav Cerafi, 3. Gil Kohen, 5. Nenad Cvetkoviç, 6. Abu Akal, 10. Mussa Baqayoko, 13. Montari Kamaheni, 15. Tom Ben Zaken, 23. Martin Raynov, 26. Abdul Zakariya Muges, 77. Yakov Brihon, 99. Oz Bilevi.
Baş məşqçi: Ran Ben Şimon.
Qarabağ: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 2. Qara Qarayev, 4. Rahil Məmmədov, 6. Patrik Andrade, 10. Abdullah Zubir, 11. Xayme Romero, 19. Filip Ozobiç, 27. Toral Bayramov, 30. Abbas Hüseynov, 77. Ramil Şeydayev, 81. Kevin Medina.
Baş məşqçi: Qurban Qurbanov.
Hakimlər: NOVAK SİMOVİÇ, Nikola Dyoroviç, Miloş Simoviç, Aleksandar Jivkoviç (hamısı Serbiya).
Hakim-inspektor: David Borbalan (İspaniya).
Aşdod. "Jabotinski” stadionu.
ilk oyun – 0:0
Şərhlər