Makedoniya Qerçe (Şimali Makedoniya) - Alaşkert (Ermənistan) 0:3
İlk oyun - 1:3
Teuta (Albaniya) - Ventspils (Latviya) 1:0
İlk oyun - 0:3
İnter (Finlandiya) - Brondbü (Danimarka) 2:0
İlk oyun - 1:4
Universitatya (Krayova, Rumıniya) - Səbail (Azərbaycan) 3:2
İlk oyun - 3:2
Rovaniemi (Finlandiya) - Aberdin (Şotlandiya) 1:2
İlk oyun - 1:2
Levadiya (Estoniya) - Styarnan (İslandiya) 3:2 (əlavə vaxt)
İlk oyun - 1:2
RFS Riqa (Latviya) - Olimpiya (Sloveniya) 0:2
İlk oyun - 3:2
Dinamo (Minsk, Belarus) - Liepaya (Latviya) 1:2
İlk oyun - 1:1
Levski (Bolqarıstan) - Rujomberok (Slovakiya) 2:0
İlk oyun - 2:0
Petrokub (Moldova) - AEK (Kipr) 0:1
İlk oyun - 0:1
Hoqesun (Norveç) - Kliftonvill (Şimali İrlandiya) 5:1
İlk oyun - 1:0
Apollon (Kipr) - Jalgiris (Kaunas, Litva) 4:0
İlk oyun - 2:0
Krakoviya (Polşa) - Dunayska Ştreda (Slovakiya) 2:2 (əlavə vaxt)
İlk oyun - 1:1
Jalgiris (Vilnüs, Litva) - Honved (Macarıstan) 1:1
İlk oyun - 1:3
Neftçi (Azərbaycan) - Speranta (Moldova) 6:0
İlk oyun - 3:0
Zrinski (Bosniya və Herseqovina) - Akademiya Pandev (Şimali Makedoniya) 3:0
İlk oyun - 3:0
Milsami (Moldova) - Styaua, (Rumıniya) 1:2
İlk oyun - 0:2
Torpedo (Gürcüstan) - Ordabasi (Qazaxıstan) 0:2
İlk oyun - 0:1
Vaduts (Lixtenşteyn) - Breydablik (İslandiya) 2:1
İlk oyun - 0:0
Hapoel Beer-Şeva (İsrail) - Laçi (Albaniya) 1:0
İlk oyun - 1:1
Enqordani (Andorra) - Dinamo (Gürcüstan) 0:1
İlk oyun - 0:6
Progres (Lüksemburq) - Kork Siti (İrlandiya) 1:2
İlk oyun - 2:0
Norçepinq (İsveç) - Sent-Patriks (İrlandiya) 2:1
İlk oyun - 2:0
Hibernian (Malta) - Şaxtyor (Belarus) 0:1
İlk oyun - 0:1
Vidi (Macarıstan) - Zeta (Monteneqro) 0:0
İlk oyun - 5:1
B-36 Torshavn (Farer adaları) - Kruzaders (Şimali İrlandiya) 2:3
İlk oyun - 0:2
Kukesi (Albaniya) - Debretsen (Macarıstan) 1:1
İlk oyun - 0:3
Hayduk (Xorvatiya) - Qzira (Malta) 1:3
İlk oyun - 2:0
Mura (Sloveniya) - Makkabi Hayfa (İsrail) 2:3
İlk oyun - 0:2
Şkupi (Şimali Makedoniya) - Pünik (Ermənistan) 1:2
İlk oyun - 3:3
Buduçnost (Monteneqro) - Trans (Estoniya) 4:1
İlk oyun - 2:0
Vitebsk (Belarus) - Kuopio (Finlandiya) 1:1
İlk oyun - 0:2
Domjale (Sloveniya) - Baltsan (Malta) 1:0
İlk oyun - 4:3
Spartak (Trnava, Slovakiya) - Radnik (Bosniya və Herseqovina) 2:0 (Penalti - 3:2)
İlk oyun - 0:2
Reyncers (Şotlandiya) - Sent Josefs (Cəbəllütariq) 6:0
İlk oyun - 4:0
Radniçki (Serbiya) - Flora (Estoniya) 2:2
İlk oyun - 0:2
Kilmarnok (Şotlandiya) - Konnak (Uels) 0:2
İlk oyun - 2:1
Ballumena (Şimali İrlandiya) - Malmö (İsveç) 0:4
İlk oyun - 0:7
Reykyavik (İslandiya) - Molde (Norveç) 0:0
İlk oyun - 1:7
Legiya(Polşa) - Europa (Cəbəllütariq) 3:0
İlk oyun - 0:0
Şemrok Rovers (İrlandiya) - Brann (Norveç) 2:1
İlk oyun - 2:2
17 iyul
Çixura (Gürcüstan) - Fola (Lüksemburq) 2:1
İlk oyun - 2:1
16 iyul
Banants (Ermənistan) - Çukariçki (Serbiya) 0:5
İlk oyun - 0:3
Klaksvik (Farer adaları) - Riterlai (Litva) 0:0
İlk oyun - 1:1
Titoqrad (Monteneqro) - ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) 0:0
İlk oyun - 0:4
Şərhlər